Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Листопад 2017

 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Блоги

Горбенко Альона

Версія для друку Відіслати другу 19.06.2015 09:07  Горбенко Альона

Хауссітінг - професійне вдосконалення чи відпочинок?

Літо впевненою ходою крокує по планеті. У розпалі червнева спека. Настав час довгоочікуваних відпусток. Але, зазирнувши у гаманець, не кожен може собі дозволити мандрівку і відпочинок, на які він заслуговує. Хоча вихід завжди є. Працюючи за кордоном, я звернула увагу на хауссітінг.

Хауссітінг (house sitting) – безкоштовне проживання за кордоном у приватних будинках і апартаментах. Якщо розповідати послідовно, то поняття «хауссітінг», яке стає все більш відомим в Америці, Англії, Австраліі, Європі та Азії, але, на жаль, України в цьому списку немає… поки немає. Можливо, хтось і не чув про людей, які протягом кількох місяців живуть у різних країнах, зупиняються в приватних  квартирах або будинках, і нічого при цьому не сплачують.

Так що ж таке хауссітінг? На мою думку, ця тема буде цікавою і для тренерів, і для учасників тренінгів.

Почнемо з хауссітерів. Хауссітер або петссітер (pet sitter) — це людина, яка слідкує за будинком та доглядає домашніх тварин (якщо такі є), доки господарі відпочивають за кордоном. На перший погляд, дивне захоплення: жити в чужому будинку за відсутності господарів. Але варто замислитись, такий варіант зручний для обох сторін.

Господарі запрошують у свій будинок чужих людей на час відпустки з декількох причин. Хтось побоюється залишати будинок без догляду. У когось велика садиба, ділянки, квіти, які потребують постійного догляду. Та найчастіше, турбота і увага необхідні домашнім мешканцям. Вартість гідної перетримки співставна з вартістю номера в готелі на той час. Крім того, вважають, що тварини легше переносять разлуку з господарем вдома, а хауссітер піклуватиметься про мешканців краще, ніж  це зроблять в коштовній перетримці.

З мотивами власників усе зрозуміло, а що ж щодо хауссітерів? Як правило – це мандрівники, не прив’язані до одного місця будь-якими обов’язками. Люди, легкі на підйом, готові зірватися в будь-який момент, щоб поїхати в нову для них країну. Хтось ставиться до цього, як до роботи. Тільки замість сплати за послуги вони отримують можливість жити в будинку і користуватися всім необхідним зовсім безкоштовно. Можна сказати, такий сучасний бартер. Мандрівники мають змогу протягом декількох місяців жити в чужих будинках, а коли термін закінчиться, переїжджають до іншого, нового, вже раніше знайденого варіанту. Хауссітери постійно моніторять свіжі оголошення і пишуть десятки листів протягом тижня з пропозиціями для власників. Загалом, займаються цією справою професійно.

Однак, ви розумієте, яка це відповідальність?!

Люди, які не люблять, не розуміють або ніколи не жили з тваринами, більш за все не підходять на цю роль. Це дуже серйозно. Якщо ви бажаєте зекономити під час відпочинку, мандрівки, краще знайти інші варіанти. Наприклад, волонтерство.. Адже, тварини потребують піклування й уваги. Неможливо закрити за господарями двері, помахати їм рукою і в ту ж мить забути про свої обов’язки. Доглядати за домашніми тваринами - справа відповідальна. Ось чому господарі надають перевагу професіоналам з цього питання, з гарними відгуками та належним профілем (резюме з фотографіями). І своїм профілем потрібно довести, що замовники можуть на вас розраховувати. А саме, інформацію про себе розмістити потрібно на сайті, інформацію подати так, щоб зацікавити своєю персоною. І, звичайно, знання англійської мови - найголовніша умова. А ще потрібно зареєструватися на сайті, реєстрація є платною. Але, якщо ви плануєте мандрувати, у вас виникло бажання стати хауссітером, то лише одна поїздка цілком виправдає ваші разові витрати на доступ до сайту.

Як же стати хауссітером, якого вибирають. Відповідь можна знайти в інтернеті.

Таким чином, можна поєднати свої професійні якості, людські, з неперевершеним відпочинком по наймиловидніших куточках нашої планети. Вибирайте, вирішуйте! Крім того, ви здобудете величезний досвід, удосконалите знання англійської мови, а, можливо, вивчите мову тієї країни, куди помандруєте. Не зволікайте, час так швидко плине!


18.12.2015 - Як зробити комплімент

30.11.2015 - Переговори за методом Сократа в сучасних реаліях

14.10.2015 - Уміння приховати емоції під час переговорів

22.05.2015 - Ідеологія лідера. Пан або пропав…

27.03.2015 - Здатність бачити можливості – це робота над собою


Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.