Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Грудень 2017

 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Блоги

Черняк Тетяна

Версія для друку Відіслати другу 24.07.2014 21:42  Черняк Тетяна

Поповнення власної енергії

Кожен тренер час від часу стикається з ситуацією, коли відчуває, що його енергія виснажена, і потрібно терміново її поповнити. Для цього в арсеналі тренера існують власні способи, як це робити. Сьогодні хочу поділитись з вами ще одним способом, перевагами якого є: 100 % ефективність, мінімальні часові межі (кілька хвилин), доступність в будь-який час в будь-якому місці, абсолютна непомітність для інших. Потрібно лише на початку кілька разів потренуватись у відпрацюванні методики. Отже…

Давні вчення кажуть нам, що людина отримує енергію з двох джерел: від Сонця та від Землі. Дихання та споживання їжі також сповнюють наше тіло енергією. Під час сну людина поповнює свою енергію природнім чином, пасивно. Разом з тим, існує спосіб робити це свідомо, в активний спосіб. Відбувається це на рівні розвитку чутливості відчуття накопичення потенціалу енергії. Далі, оволодівши даною технікою, людина сама може регулювати рівень власного енергетичного потенціалу.

І ще трошечки теорії. Енергія циркулює всередині людини вздовж хребта. Зі зворотного боку хребта енергія «тече» згори донизу – від маківки до куприка. Піднімається енергія догори від куприка до маківки вздовж фронтального боку хребта.

Для оволодіння технікою (принаймні перший раз) потрібно зняти взуття і стати босими ногами на землю (і неважливо, де саме ви знаходитесь, якою є пора року чи час доби). Робота з енергією Сонця. Закрити очі, і просто над собою, у космосі, уявити вогняну кулю золотавого кольору. Далі уявляйте, як з цієї кулі виходить стовп золотавої енергії і входить у вашу маківку. Ця енергія проходить крізь усе ваше тіло і доходить до ваших стоп. Поступово енергія починає наповнювати собою ваше тіло (як вода наповнює посудину). Важливо! Відчуйте фізично (!) як енергія наповнює вас (вона навіть може частково виходити за межі вашого тіла). Коли ваші стопи наповняться енергією, дозвольте їй підніматися вище і вище, наповнюючи ваше тіло золотавою енергією. Кожна клітинка вашого тіла, кожен орган мають отримати живильну силу. Якщо в якомусь місці процес ітиме важко, повільно – це означатиме, що саме у цьому місці вашого тіла є проблеми. Допомогти собі ви можете диханням – під час вдиху наповнюйтесь енергією, втягуйте її в себе, під час видиху – ущільнюйте її у тілі. Коли енергія повністю наповнить ваше тіло, ви відчуєте це фізично.

Наступний крок – запуск циркуляції енергії. Для цього уявіть, як ваша золотава енергія крізь ваші ступні починає іти донизу, виходить з ваших стоп, проходить крізь Землю і піднімається догори позаду вас до вогняної космічної кулі, з якої вона і прийшла до вас.

В такий самий спосіб слід попрацювати з енергією Землі. От тільки колір енергетичного потоку має бути червоного кольору, і циркулювати він має знизу догори попереду людини.

На малюнку видно, як людина живить себе енергетикою, яка циркулює крізь неї по двох колах. Як стверджує автор цієї техніки Дін Ю, часом достатньо «запустити» лише один червоний канал попереду себе, щоб поповнити власний енергетичний потенціал до необхідного рівня.

            Успіхів!


19.05.2014 - Мозковий штурм та фасилітація: подібності та відмінності

17.04.2014 - Вправа на подолання стереотипності мислення

08.10.2013 - Тренінг для працівників Служби Зайнятості Волинської області

29.09.2013 - ДЯКУЮ!

27.09.2013 - Правила – «рятівне коло» на тренінгу


Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.