Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Листопад 2017

 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Блоги

Сухина Євгенія

Версія для друку Відіслати другу 27.03.2015 17:45  Сухина Євгенія

Усе буде добре!

Вже місяць поспіль тренери Запорізької області допомагають населенню вибрати для себе правильний напрямок для здолання сьогоденних проблем. Неодноразово проводила тренінги в Пологівському, Токмацькому, Куйбишевському центрах зайнятості, зустрічаюся з одними і тими ж учасниками, але помітила, що час змінив людей. Змінилися думки, ставлення, віра, мислення. З життєвого досвіду на думку приходить афоризм: «Усе, що не робиться – на краще», який я при нагоді повторюю учасникам тренінгів, і повістую зміст притчі «Усе буде добре!».

«Один африканський король мав близького друга, з яким виріс. Цей друг, аналізуючи будь-яку життєву ситуацію, незалежно від того, позитивна вона чи негативна, мав звичку промовляти «Це добре!».

Якось король поїхав на полювання. Його товариш зазвичай готував і заряджав зброю для короля. Вочевидь, цього разу, готуючи одну із рушниць, він зробив щось не так. Коли король взяв від свого товариша рушницю і вистрілив, йому відірвало великий палець руки. Споглядаючи за цим, друг за звичкою вимовив: «Це добре!». На це король відказав: «Ні, це не добре!» - і наказав посадити друга у в’язницю.

Минув майже рік, король полював у новій для нього місцевості. Проте він не знав, що там проживало плем’я канібалів, які і захопили його у полон. Вони привели короля разом з його слугами у своє село, зв’язали йому руки, прив’язали до стовпа і розклали навколо багато гілля. Коли один з канібалів наблизився до стовпа, щоб підпалити гілля, то помітив, що у короля немає великого пальця на руці. Через свою забобонність канібали ніколи не їли того, хто мав тілесну ваду. Вони відв’язали короля та відпустили його.

Повернувшись додому, король пригадав той випадок, коли йому відірвало палець, і відчув докори сумління через своє поводження з другом. Він одразу пішов у в’язницю, щоб поговорити з товаришем.

Ти мав рацію, - сказав він, - добре, що я залишився без пальця.

І він розповів усе, що з ним трапилось.

-  Я дуже шкодую про те, що кинув тебе у в’язницю, це було негарно з мого боку.

Та ні, - відповів йому друг, - це добре!

Що ти кажеш? Хіба добре, що я посадив свого друга на цілий рік у неволю?

Якби я не був у в’язниці, то був би там сьогодні разом з тобою.»

 

На мою думку, зміст притчі підтверджує істинну життя: оптимістичний настрій, позитивне мислення допоможуть здолати труднощі сьогодення на життєвому шляху. Безперечно, позитивне мислення має переваги порівняно з негативним.


21.06.2014 - Від власної харизми до лідерства

20.10.2013 - Вплив темпераменту на вибір професії

14.10.2013 - Власний бізнес – це реально

30.07.2013 - Дорожно-транспортна пригода

25.07.2013 - Тим, хто бажає працювати за кордоном


Татьяна Хвостенко 07.05.2015 17:52 Читала и улыбалась))). Да, всё будет хорошо. Спасибо, Евгения.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.