Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Грудень 2017

 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Консалтинг

 

Як показує світова практика, більшість представників малого, середнього та великого бізнесу обирають обслуговування у спеціалізованих компаніях (консалтингових, аудиторських, юридичних) або залучають незалежних консультантів для покращення ефективності свого функціонування та виведення власного бізнесу на новий якісний рівень.

 

Група компаній «Територія Бізнесу» вже 12 років успішно та професійно здійснює свою діяльність на ринку юридичних послуг, фінансового і податкового консалтингу, бізнес-планування інвестиційних проектів, захисту прав інтелектуальної власності, проведення професійних тренінгів та навчань в 19 областях України: Львівській, Волинській, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Чернівецькій, Закарпатській, Київській, Чернігівській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській та Одеській.

 

Послугами наших компаній користуються органи державної влади та місцевого самоврядування, дипломатичні служби, ряд українських та іноземних фірм і представництв, що працюють у сферах: будівництва, фінансів, промислового виробництва, оптово-роздрібної торгівлі, туризму, реклами, перекладу, нерухомості, готельного господарства, громадського харчування тощо.

 

Нам необхідно було декілька років для того, щоб створити корпоративну культуру обслуговування клієнтів та стандарти якості.

 

Ми вирізняємось надійністю, конфіденційністю, здатністю надавати послуги швидко та якісно, чутливо реагувати на потреби клієнтів.

 

 

Ми гарантуємо професіоналізм та якість в обслуговуванні!

 

 

З повагою,

Група компаній «Територія Бізнесу»