Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Листопад 2017

 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Управління персоналом

Версія для друку Відіслати другу
100
"Робота в КОМАНДІ"
8-16 год.
від 3500 грн.

ТОП-менеджмент компанії, керівники напрямків (відділів), лінійні та функціональні менеджери, працівники компанії.

створення "командного духу"; формування відчуття причетності до компанії; усвідомлення командних цінностей; формування організаційної культури; покращення робочих стосунків; виявлення індивідуальних здібностей; вирішення конфліктів; формування відчуття довіри та навичок командної взаємодії.

102
"Технології та посередництво в ОРГАНІЗАЦІЙНИХ КОНФЛІКТАХ"
8 год.
3000 грн.

управлінський персонал компанії, HR-менеджери, лінійні менеджери.

Завдання тренінгу: освоїти технологію вирішення конфліктів шляхом посередництва; оволодіти базовими навичками профілактики та управління конфліктами в організаціях.

103
"Профілактика та подолання синдрому "ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ"
4-8 год.
від 2500 грн.

працівники компаній, які працюють у напружених умовах, постійно перебувають у стресових ситуаціях та відчувають сильне емоційне навантаження.

інформування про феномен "професійного вигорання", його причини та наслідки; визначення шляхів його профілактики та подолання; опанування антистресовими техніками; розширення знань про емоційний інтелект; знайомство з теорією та практикою проведення Балінтовських груп як методом профілактики виникнення синдрому "професійного вигорання".

105
"Менеджмент ДЕЛЕГУВАННЯ"
8 год.
від 6000 год.

ТОП-менеджмент компанії, керівники напрямків (відділів), лінійні та функціональні менеджери.

навчити учасників тренінгу планувати організаційне навантаження; розвинути здібність виділяти головну і другорядну роботу; навчити системно знаходити причини проблем та розробляти шляхи їх подолання; знімати бар'єри при делегуванні завдань; правильно вибирати зони делегування; ефективно використовувати свої управлінські повноваження при делегуванні повноважень; відпрацювати навики ефективної поведінки в робочих ситуаціях; розкрити можливості поточного контролю за виконанням завдань.

107
"Управління ПЕРСОНАЛОМ компанії. Мотивація ПЕРСОНАЛУ"
16 год.
від 9000 грн.

ТОП-менеджмент компанії, керівники напрямків (відділів), лінійні та функціональні менеджери, працівники відділу персоналу.

розкрити можливості та обмеження інструментів управління персоналом; засвоїти принципи системного мислення та оцінити переваги, які досягаються з їх допомогою; відпрацювати навики побудови ефективних бізнес-систем; вдосконалити інструменти оцінки ефективності роботи працівників; навчитись мислити принципом кінцевого результату; засвоїти унікальний інструмент управління процесне мислення; розкрити можливості використання матеріальної та нематеріальної мотивації.