Залиште рутину
професіоналам…

Календар

Листопад 2017

 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 

Фотогалерея


Перейти до галереї

Опитування

Що мотивує Вас відвідувати тренінгові навчання?
Проголосувати архів опитувань

Підписка на розсилку

Статті

24.11.2015
На полноформатном тренинге не обойтись без различных двигательных упражнений и игр, являющихся для тренера удобным инструментом, который часто недооценивают. С помощью «рухавки» можно настроиться на работу или, наоборот, снять напряжение и расслабить участников. Можно быстро сократить психологическую дистанцию между людьми на этапе знакомства. Также подобные методики помогают наладить взаимодействие участников перед выполнением групповых заданий и способствуют развитию групповой динамики, позволяют разнообразить программу тренинга и эмоционально насытить его.
15.11.2015
Чому одні люди діють, досягають, борються та перемагають, а іншим – не пояснили, не повідомили, не запросили?  В одних з'являються шанси, зустрічаються люди, які допомагають, в інших – навколо вороги та конкуренти? Різні відповіді можна почути на тренінгах особистісного росту – різний характер та вдача, різна мотивація та виховання.
25.10.2015
  Запитую в підприємців на тренінгу з розвитку управлінських навичок: Чим займається керівник компанії? Отримую багато відповідей: визначає цілі та стратегію проекту, планує роботу, наймає та звільняє персонал, будує бізнес, мотивує підлеглих, делегує завдання, контролює роботу і  т. д.  
13.09.2015
На дану тематику («Люди з обмеженими можливостями в організації. Особливості введення в посаду»,  «Адаптація людей з особливими потребами на робочому місці», «Створення позитивного соціально-психологічного клімату в колективі, в якому працюють люди з особливими потребами») організатори соціальних тренінгів-семінарів – центри зайнятості – запрошують учасників з переліку роботодавців, які мають проблеми із закриттям квоти з осіб з особливими потребами, труднощі з адаптацією працівників даної групи населення, підвищеною плинністю кадрів тощо.
03.07.2015
Вдала бізнес-ідея – ніби жовта цегла, якою вимощена довга дорога підприємця-початківця до власного Смарагдового Міста Успіху.  А вміння генерувати ідеї  є навичкою, здатністю, яку можна розвинути подібно до гри на музичному інструменті чи складанні віршів. Одним з методів створення нового є система творчого мислення КАРУС, створена українським дослідником академіком Моляко Валентином Олексійовичем. Система включає п'ять стратегій творчого мислення.  
24.06.2015
Для визначення психологічного портрету «ідеального» кандидата на відкриту вакансію складається її профіль з переліком необхідних компетенцій на кожен з функціональних обов’язків. Зробимо те ж саме для того, щоб виявити, які якості відрізняють успішного підприємця – на основі аналізу підприємницької діяльності (функціональних обов‘язків) виділимо якості та навички (професійні та особистісні компетенції),  необхідні для ведення самостійної господарської діяльності.
01.05.2014
Психобіографічне дослідження (біографічна бесіда, вивчення біографії людини, ведення щоденника, написання мемуарів і т.д.) є діагностичним та, водночас, психокорекційним, психотерапевтичним методом.